site builder

Відмінності між BAS Бухгалтерією ПРОФ і КОРП

Як відомо, в наш час бізнес може бути успішним за умови автоматизації діяльності. Кожна сфера вимагає свого певного програмного забезпечення. Також при виборі системи необхідно враховувати, які потреби підприємства і яку ділянку Ви хочете оптимізувати.

У статті ми розглянемо дані дві програми, які розроблені для організації діяльності бухгалтерської служби. Також опишемо, які відмінності між BAS Бухгалтерія ПРОФ і КОРП.


BAS Бухгалтерія ПРОФ і BAS Бухгалтерія КОРП

Системи дозволяють вести бухгалтерський та податковий облік відповідно до поточного законодавства. План рахунків обліку в конфігураціях відповідає Наказу Міністерства Фінансів України “Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку та Інструкції про його використання” від 30 листопада 1999 No291. Передбачена підтримка різних схем оподаткування.

Обидві програми дають можливість автоматизувати кілька компаній. Це можна робити в єдиній базі даних, або для кожного підприємства створити окрему. Загальне інформаційне поле корисно, коли господарська діяльність організацій тісно пов’язана між собою.

Автоматизувавши підприємство одним із забезпечень, Ви зможете управляти процесами торгівлі, відслідковувати перебіг і ефективність реалізації та надання послуг. Системи охоплюють безліч сфер діяльності підприємства. Що BAS Бухгалтерія ПРОФ, що BAS Бухгалтерія КОРП дозволять Вам проводити облік фінансових операцій, складський, виробничий облік і т.д.

У конфігураціях формується обов’язкова звітність для державних органів і власників підприємства. Системи інтегровані з “FREDO Звіт”. Сервіс здачі електронної звітності дає наступні можливості:

- Формувати звітність для подальшої передачі в держоргани;
- Перевіряти введені дані в документах, а також роздруковувати їх;
- Шифрувати і підписувати електронним цифровим підписом;
- Зберігати звіти на носіях;
- Розшифровувати показники звітів.

Які відмінності між BAS Бухгалтерія ПРОФ і КОРП?

Функціональні можливості програм схожі. Основна їхня відмінність – це більш широкі можливості BAS Бухгалтерія КОРП в контексті управління персоналом, а саме:

- Кадрові документи на прийом, переміщення і звільнення можна створювати на весь список або на бажану кількість співробітників, тоді як в BAS Бухгалтерія ПРОФ, на кожного працівника потрібно формувати окремий документ;
- Штатний розклад;
- На основі картки співробітника можна створювати документи на прийом, переміщення, звільнення, відпустка, лікарняні, кадрові переклади, відсутність в організації. Всі документи при необхідності можна роздрукувати;
- Розрахунок нічних змін в картках розрахунку зарплати;
- Табель обліку, графіки роботи;
- Облік відпусток, лікарняних. Налаштування складу нарахувань та утримань;
- Документ робота понаднормово;
- Налаштування розрахунку резерву відпусток;
- У картці організацій доступна розширене налаштування заробітної плати;
- Обмеження ролей керівника і бухгалтера, а також поділ доступу до різних ділянок обліку;
- Звіти для керівників.

Робимо висновок, які відмінності між BAS Бухгалтерія ПРОФ і КОРП
Програми мають подібний функціонал і дозволяють автоматизувати роботу бухгалтерії. Податковий та бухгалтерський облік ведеться в рамках правового поля. Також передбачений облік інших ділянок діяльності. Різниця систем вважає в тому, що BAS Бухгалтерія КОРП має більше інструментів для управління персоналу, ніж ПРОФ.

BAS Бухгалтерія

Контакти

Email: bas@brimmer.kiev.ua
Phone: +38 (067) 975 22 07                    

Поштова адреса

 04070, м.Київ
а/с 15